Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ubytování a život

Ubytování na farmách ve Velké Británii

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Nejčastějším typem ubytování na farmách je v mobilních domech nebo karavanech. Počet obyvatel je nejčastěji 4-6. Nejčastěji jsou 2 lidé v každé místnosti (samostatné jednolůžka nebo dvojlůžko), ale na každé farmě je to podle typu ubytování různé. Na některých farmách můžete také narazit na malé karavany pro 2 osoby. Většinou farmy nabízejí různé druhy karavanů. Ubytování je nejčastěji soběstačné, čímž je myšleno, že je zde vlastní sprcha, záchod a kuchyň. Někde se můžete také setkat s tím, že jsou kuchyně a sprchy mimo karavany v oddělených společných budovách.

 

Typy ubytování na farmách

Na větších farmách se můžete setkat s ubytováním, jako jsou chatky/boudy (portable cabins), kde bývá ubytováno nejčastěji 4-8 lidí. Před příjezdem na farmu se informujte, jaký typ ubytování farma nabízí, abyste se vybavili potřebným vybavením. Některé farmy nenabízejí vlastní ubytování, a proto si musíte sebou vzít vlastní stan, nebo dojíždět do vzdálenějších kempů.

Úroveň ubytování je na každé farmě velmi rozdílná, ale dopředu nečekejte žádný luxus. Na některých farmách je k dispozici i nádobí - ale vždy se předem informujte.

ubytovani na farme   farmy rekreacni mistnost

 

Společenský a každodenní život
Většina farem nabízí také prádelnu a prací místnosti, kde můžete čistit vaše oblečení. Některé farmy toto vybavení nabízejí zdarma, jiné zase za poplatek (často formou automatů na mince).

Větší farmy jsou také často vybaveny relaxačními místnostmi s TV, DVD, kulečníkem, ping-pongem a přístupem na internet (Wifi nebo stolní PC). Některé farmy pořádají fotbalové či volejbalové turnaje. Často farmáři pořádají jednou za měsíc grilování, diskotéky a další zábavné programy (např. skotské tance).

 

 farma ubytovani

Nájemné vybírané na většině farem bylo v roce 2012 35 GBP za týden za osobu. Některé farmy nabízejí láhve plynu a elektřinu zdarma. Na ostatních farmách se musí spolubydlící dělit o láhev plynu a po jejím vypotřebování si musí společně zakoupit na farmě novou.

Tip: Po příjezdu na farmu se většinou vybírá vratná záloha (deposit) v rozmezí GBP 50.00 – GBP 100.00, která se vám vrací po odjezdu, pokud nebylo v karavanu nic poškozeno.

 

karavan karavan koupelna
karavan kuchyne

karavan obyvak 

 

 

 

 

 

 

 

Nejnovější inzeráty

Poslední diskuze

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.