Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ubytování a život

Levné ubytování Londýn

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Londýn patří mezi nejdražší města v Evropě, co se týká cen za ubytování. Proto jsme se zaměřili na to, abychom vám uvedli seznam těch nejlevnějších krátkodobých i dlouhodobých ubytování v Londýně.

 

Předem dodáváme, že za ty ceny neočekávejte luxusní ubytování, většina levných hotelů a hostelů v Londýně je velmi skromně vybavena a společné sprchy nebo patrové postele by vás neměly překvapit. Další oblíbeným způsobem, jak se levně ubytovat v Londýně jsou studentské koleje, ubytovny, kempy anebo sdílené domy tzv. sharehousy.

Booking.com

 

 

Hostely v Londýně

 

smart hostels ubytovani londyn

 

 

 

Oblíbená síť hostelů s vynikající dostupností v centru Londýna (Hyde Park View, Hyde Park Inn, Russell Square, Camden Inn), ceny od £9,99 za noc. Většina hostelů obsahuje samoobslužné kuchyně, místnost na praní, WIFI internet, možnost úschovy zavazadel a cenností. Snídani očekávejte formou samoobslužné "restaurace" (toast, džem, mléko, káva, džus, lupínky..). Osobně jsme většinu těchto hostelů vyzkoušeli a nezbývá nám nic jiného než doporučit. Některé hostely z této sítě nabízí možnost ubytování až 16 osob, nejčastěji na patrových postelí. 

 

astor

Síť hostelů, která byla ohodnocena řadou cen a nachází se na turisticky zajímavých místech v Londýně (Hyde Park, Britské muzeum, Queensway, Victoria). Ceny se pohybují od £21 za noc v závislosti na množství spolu-obyvatel na pokoji.

 

dover castle hostel

Zajímavá lokalita Borough, několik minut chůze od známé památky London Bridge. Wifi, plně vybavená kuchyně, společenská místnost s TV, prádelna anebo také každo-večerní zábavný program vás zajisté nalákají do tohoto útulného hostelu. Ceny se mění v závislosti na počtu lůžek na pokoji - např. 4 lůžkový pokoj £21.00/noc za osobu (£25.00 o víkendu), nejlepší cenu pak obdržíte v pokoji, kde se nachází 12 lůžek £15/noc osoba (£19),tel: +44 (0) 20 7403 7773, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

generator

Generator hostel London -  jeden z největších hostelů v Londýně (nabízí až 800 lůžek), umístění je ve velmi pěkných čvrtích Russell Square a Bloomsbury. Ceny začínají od £10,5 za osobu na noc. Cena snídaně je £4,5. Wifi internet, živá hudba, prádelna,  možnost úschovy zavazadel.

 

clink logo

 

Jedinečné hostely svojí neopakovatelnou atmosférou se nachází na King´s Cross Road a Grays Inn Road. Ceny začínají od £13 za osobu na noc. Snídaně zdarma, samo-obslužná kuchyně, TV místnost.

 

christopher

Síť levných hostelů v 8 lokacích po celém Londýně (např. Hammersmith, Camden, Greenwich, London Bridge a další). Ceny začínají od £10 /noc.

 

london backpackers

WIFI, herní místnost, prádelna, TV místnost a další zařízení, které vám z vašeho pobytu v Londýně udělá nezapomenutelný zážitek. Tento hostel je od centra vzdálenější, ale také tomu odpovídají ceny začínají od £ 10/noc.

 

Další zajímavé hostely v Londýně, který byste neměli minout:

 

Nejširší nabídku levných hotelů v Londýně také naleznete na rezervačním portále booking. Pokud se již rozhodujete mezi hostely, nesmí vám uniknout hodnocení 30 nejlepších hostelů v Londýně.

 

Studentské koleje a ubytovny

 

Více než 100 univerzit po celé Velké Británii nabízí ubytování i pro nestudenty během prázdnin. Více informací na http://www.universityrooms.com/en/countries/GB 

 

Kempování v Londýně

 

Sharehouse Londýn

  • Agentura Bohemia World - ubytování Londýn, Birmingham, cena podle množství lidí na pokoji při 1 lůžkovém pokoji je cena od £80/týden, 2 lůžkaod £65/týden, 3 lůžka od £55/týden. Výhodou je možnost komunikace v češtině.
  • Inn London - levné ubytování již od £16,90 za noc (dvojlůžko £21,50), 10 minut metrem od centra Londýna, WIFI, kuchyně, pračka zdarma.
  • Czechia Ltd - nabízí dlouhodobé i krátkodobé, ubytování v severovýchodním Londýně ve 3. zóně metra v oblastech Walthamstow, Leyton, Stratford a Tottenham s ideální dostupností do centra města (cca 25 minut metrem). Ceny od £29 za osobu na noc.
  • Penizon Londýn - malý rodinný penzion, ceny £20 za osobu na noc.

 

Booking.com

 

Nejnovější inzeráty

Poslední diskuze

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.