Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ubytování a život

Levné nákupy v Anglii

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Návštěva Velké Británie nemusí znamenat pouze návštěvy turistický památek, ale v poslední době se staly velmi oblíbené zájezdy za nákupy.  Proč taky ne, když v nepřeberné nabídce všech světových značek lze nakupovat oblečení za mnohem výhodnější ceny než u nás.

Cesta za nákupy nemusí znamenat pouze návštěvu Oxford Street v Londýně. Po celé Velké Británii se nachází řada míst, kde lze levně nakoupit oblečení, boty, elektroniku, parfémy a mnoho dalších věcí. Nezapomeňte si nechat dostatek volného místa ve vašem zavazadle.

 

Designer outlet

Pokud Vás tedy přepadne jednoho dne nákupní horečka, doporučujeme všem výlet do nákupních center zvaných Designer outlet, kterých je po celé Velké Británii hned několik:

 

Mapa levných nákupních center ve Velké Británii

Ve Velké Británii a Irsku se nachází více než 25 outletů. Podrobné informace naleznete po kliku na níže uvedenou mapu.

designer outlet map

 

 

ashford logoNejblíže od Londýna se nachází Designer Outlet v městě Ashford. Jeho výhodou je velikost a hlavně poloha, protože se toto nákupní centrum nachází cca 50 minut jízdy od letiště Gatwick. Tento komplex připomíná několik cirkusových stanů umístěných do oválného tvaru. Ve středu se nachází parkoviště a po celém oválu řada značkových obchodů jako jsou Adidas, Nike, Hugo Boss, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Next, Ecco, Lacoste, Levis, Guess, Reebok, Sony a další, kompletní seznam obchodů naleznete zde. Budete-li unaveni nakupováním, ve středu se nachází restaurace McDonalds a také řada kaváren. Zajímavostí při naší návštěvě bylo, že některé obchody, jako třeba Next, neměly převlékací kabinky, a tak se někteří lidé bez ostychu přeslékali mezi regály.

Ashford Designer Outlet

Slevy jsou zde až 80% a lze pořídit řada značkových triček za ceny kolem již od 5 liber. Možná se ptáte, jak je to možné, že jsou zde některé výrobky až za takové peníze? Odpověď je prostá, jedná se o staré kolekce, které je nutno vyprodat. Osobně jsme zažili i to, že kolekce, která zde byla v obchodě Puma ve výprodeji, přišla k nám do ČR později, jako žhavá novinka.

Hledáte-li levné sportovní oblečení, nesmí vám uniknout řetězec Direct Sport, který nabízí veškeré sportovní oblečení za ty nejnižší ceny po celé Velké Británii.

 

Nejnovější inzeráty

Poslední diskuze

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.