Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Letní brigády v Anglii: Práce v zábavních parcích

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Každé léto se ve Velké Británii otvírá řada pracovních pozic v zábavních parcích. Mezi nejrozšířenější práce v zábavních parcích v Anglii patří: pomocníci do restaurací a barů, plavčíci, péče o děti, uklízeči toalet, kuchaři a kuchyňští pomocníci (mytí nádobí), údržbáři, pokladní, lidé poskytující první pomoc, pokojské do ubytovacích kapacit, osoby vítající návštěvníky a další animační práce.

Jednotlivé parky na svých webových stránkách prezentují aktuální volné pracovní pozice. Důležité je nezaváhat a práci začít hledat zavčas. Protože, některé parky mají na letní brigády termíny podání přihlášek již na konci ledna.

Následující seznam parků ve Velké Británii vám může také posloužit jako inspirace na adrenalinový výlet z denní všednosti. Určitě mně dáte za pravdu, že není mnoho míst, kde můžete na horské dráze zažít vyšší rychlost než je při startu raketoplánu s úctyhodným přetížením 4,7G.

 

Alton Towers

Alton Towers je populární anglický zábavní park, který patří mezi nejlepší zábavní parky na světě.  Na více než 800 akrech můžete navštívit velký počet horských dráh mezi něž patří Nemesis, Oblivion, Air nebo Rita (královna rychlosti), ve které zažijete rychlost vyšší než při startu raketoplánu. Zrychlení  má tato dráha z 0 na 100km/h za neskutečných 2,5 sekund s přetížením 4,7 G. Zábavní park dále nabízí 4 hotely, vodní svět, 4D kino, vodní akvária, lanovku a mnohé atrakce i pro ty nejmenší návštěvníky.

Nabídky práce v zábavním parku Alton Towers

 

 

Thorpe Park

Thorpe Park patří mezi nejvíce vzrušující zábavní parky ve Spojeném království a určitě by jej měly vynechat všechny osoby se slabým srdcem. Park obsahuje neuvěřitelné množství atrakcí, jako jsou Tidal Wave, Slammer, Rush a mnohé další. Park je situován nedaleko města Chertsey, které je vzdáleno 20 mil od Londýna.

Mezi nejznámější horské dráhy v Evropě patří nejvyšší a nejrychlejší dráha Stealth, ve které během 2s zažijete akceleraci na 80 km/h a dráha vás vyveze do výšky až 62,5m.

Nabídky práce v zábavním parku Thorpe Park

 

Legoland

Legoland Windsor je nejunikátnějším zábavním parkem ve Velké Británii se skvělými atrakcemi, jako jsou např. drak, autoškola a vikingská říční dráha. Park byl otevřen v roce 1996 a naleznete v něm více než 53 milionů kostek Lego od fascinujícího Minilandu až do starobylého království faraónů.

Nabídky práce v zábavním parku Legoland

 

 

Chessington World of Adventures

Dobrodružný park se nachází 12 mil od Londýna a určitě zaujme všechny členy rodiny a 90% atrakcí mohou navštívit i děti mladší 12 let. V parku se nachází také zoo a akvária (Sea Life Centrum).

Nabídky práce v zábavním parku Chessington World of Adventures

 

Drayton Manor

Drayton Manor se nachází na území 280 akrů a můžete v něm navštívit řadu rychlých, děsivých a mokrých atrakcí a horských drah. V tomto parku také kromě horských drah naleznete zoo, dinosauří zemi či muzea a obchody. Za návštěvu rozhodně stojí Apokalypsa, jedná se o věž, která vás vyveze vzhůru a pak vás volným pádem pustí dolů, s přetížením kolem 4G.

Nabídky práce v zábavním parku Drayton Manor

 

Nabídky práce můžete také nalézt v ostatních zábavních parcích, jako jsou:

Oakwood Theme Park, Adventure WonderlandPaultons Park, Parky Cleary, Pleasurewood HILLS, Blackpool Pleasure Beach.

Odkazy na další zábavní parky v Anglii naleznete na stránkách http://www.themeparks-uk.com

 

Nejčastější dotazy ohledně prací v zábavních parcích

Jak můžu o práci zažádat?

Na webových stránkách navštivte sekci nazvanou „Job search & apply“ a zde vyhledejte aktuální pracovní nabídky. Pokud vás některá nabídka zaujme, zvolte tlačítko nazvané ‘apply now'. Následně vyplňte online formulář.  Pokud aktuálně nenajdete žádnou nabídku, která by odpovídala vašim představám, tak nezoufejte a často kontrolujte nabídky, protože se mohou neustále přibývat nové.

Co se stane po vyplnění online formuláře?

Obdržíte email, potvrzující vaši žádost. Během 14 dnů dostanete zpátky odpověď. Tuto odpověď obdržíte, i když bude vaše žádost s nějakého důvodu neúspěšná. U některých pracovních pozic mohou požadovat vaši osobní návštěvu z důvodu pohovoru.

Nabízí parky vlastní ubytování pro zaměstnance?

Většina parků nenabízí pro zaměstnance ubytování, ale mohou vám pomoci s hledáním ubytování skrze místního agenta.

Jaké jsou požadavky na oblečení tzv. dress code?

Pokud budete přicházet do styku se zákazníky, musíte nosit uniformu. Některé pracovní pozice vyžadují nošení kostýmu J

Obdržím vstupenky zdarma?

Ano, budete vybaveni vstupenkou, kterou lze použít i pro vaše přátele, po odpracování úvodní stanové doby.


Potřebuji pracovní povolení k práci ve Velké Británii. Mohu u vás pracovat?

Právo na práci ve Velké Británii, je nezbytné, pokud chcete, abyste se k nám připojili. Musíte přinést důkaz o tom, že můžete pracovat ve Velké Británii. Úplný seznam potřebných dokumentů naleznete zde.

Existuje nějaké věkové omezení?

V zásadě se to liší podle pracovní role. Obecně vám musí být minimálně 16-18 let. Pro některé pracovní pozice v oblasti bezpečnosti, musíte mít minimálně 21 roků.

 

Nejnovější inzeráty

Poslední diskuze

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.