Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Doprava

Tip: Cestování autobusem po Velké Británii již od £1

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Cestujte rádi? Zdá se Vám cestování po Velké Británii příliš drahé? Pokud ano, tak právě pro vás máme několik tipů na levné autobusové společnosti. Za vašim novým cestovatelským dobrodružstvím se můžete vydat již za ceny od £1. Také se zde dále dozvíte, jak levně cestovat z letiště do centra Londýna.

Nejlevnější autobusové společnosti ve Velké Británii

Megabus

Jedna z nejznámějších a nejlevnějších společností nabízející levné autobusové lístky po celé Velké Británii. Ceny začínají od 1£ a platí se zde rezervační poplatek ve výši 0,5£. Např. jednosměrná cesta Londýn - Manchester lze v předstihu zarezervovat již za £1. Výsledná cena se mění v závislosti na tom, zdali budete cestovat večer nebo ráno, zde jsou velké skoky v cenách. Dokonce se vám může poštěstit a najít sedadlo úplně zdarma (kromě £0,5 rezervačního poplatku).

National Express FunFare
Společnost National Express nabízí určitý počet lístků (sazba FunFare) za velmi výhodné ceny a oproti společnosti megabus se pyšní tím, že pokrývají více měst (nabízí až 300 různých spojení), ale nemají skotskou síť. Lístky si je možné zarezervovat přes internet. A ceny začínají od £6 a rezervační poplatek je £1. Platí zde, že čím dříve si zarezervujete lístek tím můžete víc ušetřit, protože již pak nemusí být zvýhodněná sedala a cena lístku může být vyšší (u delších tras £7-£15). Další výhodou je WIFI internet na vybraných spojích.

CityLink
Skotská autobusová společnost, která nabízí velmi levné jízdenky mezi městy: Glasgow, Edinburgh, Aberdeen, Inverness, Oban, Blackpool, Belfast, Skye, Dundee a Perth.

easyBus
Společnost specializující se na levnou dopravu z londýnských letišť - Gatwick, Stansted & Luton do Londýna a opačně. Ceny začínají již na £1 za jednosměrnou jízdenku.

 

Nejnovější inzeráty

Poslední diskuze

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.