Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Doprava

Tip: Jak levně vlakem do Anglie?

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

I v dnešní době se najdou i lidé, kteří dají přednost vlaku při cestě do Londýna před rychlou cestou letadlem či ekonomičtější cestou autobusem. Cesta vlakem má také své kouzlo a proč nevyužít zajímavé nabídky, kterou vám nabízí německé dráhy - Deutsche Bahn, kdy vás jedna cesta vlakem z Německa do Londýna vyjde na ohromujících 49,- Euro.

Deutsche Bahn nabízejí zajímavý promo tarif, který se jmenuje London Spezial a za 49,- EUR + cca 2,5 EUR rezervační poplatek lze cestovat téměř "odkudkoli" z Německa do Londýna (jedná se o jednosměrnou jízdenku na nádraží St. Pancras). Tato výhodná nabídka platí pro cestu ve druhé třídě vlaku ICE. Pokud si potrpíte na větší luxus, lze zakoupit tuto jízdenku v první třídě za 109,- EUR.

Cesta vlakem do Londýna probíhá vždy přes belgické město Brusel. Tuto jízdenku si můžete zakoupit online nebo ji také nabízeli ve společnosti Student Agency. Nevýhodou je značně omezený počet míst, proto počítejte s tím, že si budete muset pořídit lístek cca 3 měsíce dopředu, aby jste jej zakoupili ve zvýhodněném tarifu - čím později koupíte - tím bude vyšší cena!

 

Nejnovější inzeráty

Poslední diskuze

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.