Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sms zdarma do Anglie

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Hledáte-li online službu, která vám umožní zasílat zdarma sms na anglické mobilní operátory, tak jste ji právě našli. Přinášíme vám seznam webů, odkud lze sms zdarma posílat do Velké Británie.

Služba CBFSMS umožňuje zdarma posílat sms zprávy o délce 137 znaků na hlavní anglické operátory jako jsou Orange, Vodafone, O2 a T-mobile. Na ostatní sítě jako jsou Virgin, Fresh a Tesco  není tato služba garantována. Počet sms zpráv za den by neměl být omezen. Pokud si otevřete VIP účet tak můžete posílat sms zprávy o délce až 402 znaků.

Pokud budete chtít posílat sms zprávu, musíte mít ve vašem internetovém prohlížeči povoleno vyskakování popup oken pro tuto stránku. Protože je služba zdarma tak je to vykompenzované tím, že Vám v novém okně vyskočí vždy nějaká reklama. Vynikající funkcí je také to, že si můžete za pomocí kódu, který obdržíte po odeslání sms zkontrolovat zdali byla odeslaná sms zpráva doručena.

Odesílání sms zpráv si můžete vychutnat na následujícím odkaze: http://www.cbfsms.com/

Mezi další weby umožňující zdarma zasílaní sms do Anglie patří:

 

Nejnovější inzeráty

Poslední diskuze

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.