Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zapojení anglického výrobku v ČR

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Často se stává, že si při cestách po Velké Británii, díky výhodným nabídkám dovezete domů výrobek s anglickou koncovkou. Jak tento problém řešit?

 

Zapojení anglického výrobku v ČR

univerzalni cestovni adapter

Pokud si zakoupíte ve Velké Británii spotřebič, brzo po příjezdu do České republiky poznáze, že koncovka anglického výrobku není kompatibilní s vaší zásuvkou.

Existují 3 základní řešení:

  1. Služby zkušeného elektrikáře - pokud vám nebude vadit ztráta záruky výrobku a máte ve svém okolí zkušeného elektrikáře, může vám v elektru koupit do 100 Kč zástrčku na českou zásvuku a tu přemontovat
  2. Univerzální cestovní adaptér - druhou možností, jak bez zásahu do výrobku je zakoupit si univerzální cestovní adaptér.
  3. Výměna napájecího zdroje - zakoupíte-li ve Velké Británii např. notebook, vše lze také řešit zakoupením nového napájecího adaptéru v ČR

 univerzalni adapter vyrobky cizina

Tip: Pokud si dovezete výrobek z jiné země než z Anglie, vždy si zkontrolujte v jakém napěťovém rozsahu váš spotřebič pracuje (např. výrobek z USA 110 V/60 Hz)

 

Mohlo by Vás zajímat:

Nejnovější inzeráty

ZLATÁ REZERVA JE V TOP 10 %
20-08-2019 10:53:17
HODNĚ ZAJÍMAVÉ !!!
15-08-2019 09:59:29

Poslední diskuze

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.